Clemă fixare cabluri și copex - fixare in zidărie - pentru diametre până la 60 mm - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: 2065032
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Tubul SIFLEX PLUS este fabricat din materiale durabile, fără halogeni, și îmbunătățit pentru flexibilitate și protecție eficientă a cablurilor. Rezistența la compresiune de 320N îl face potrivit pentru trasee electrice ascunse sau aparente cu nivel de solicitare mecanică redus până la mediu. :contentReference[oaicite:2]{index=2}
Specificații Tehnice
| Cod producător | 2065032 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650122958 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | SIFLEX PLUS |
| Tip produs | Tub copex flexibil pliabil |
| Diametru | Ø32 mm |
| Lungime rolă | 25 m |
| Rezistență mecanică | 320N/5cm |
| Temperatură | -15°C … +105°C |
| Standard | EN 61386-22 |
| Greutate netă | 98 g/m |
| Greutate brută | 100 g/m |
Aplicabilitate
| Legendă: ● = Ideal ○ = Recomandat – = Nerecomandat |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.