Clemă fixare cabluri și copex - fixare in zidărie - pentru diametre până la 60 mm - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: 2003040
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Datorită diametrului mare și flexibilității bune, acest tub este potrivit pentru trasee electrice cu mai multe cabluri, montate în pereți, tavane sau șape ușoare. Asigură protecția mecanică de bază și organizarea corectă a instalației.
Specificații Tehnice
| Cod producător | 2003040 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650115981 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | SIFLEX IAS |
| Tip produs | Tub copex flexibil pentru protecția cablurilor |
| Diametru | Ø40 mm |
| Lungime rolă | 20 m |
| Rezistență mecanică | 320N/5cm |
| Temperatură | -5°C … +60°C |
| Standard | EN 61386-22 |
| Greutate netă | 155 g/m |
| Greutate brută | 160 g/m |
Aplicabilitate
| Legendă: ● = Ideal ○ = Recomandat – = Nerecomandat |
Link-uri utile
🌐 Link producător
⬇️ Fișă tehnică
⬇️ Declarație conformitate
⬇️ Certificat VDE
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.