Clemă fixare cabluri și copex - fixare in zidărie - pentru diametre până la 60 mm - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: ECTC1525
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | ECTC1525 |
|---|---|
| Cod EAN | 8032636766540 |
| Nivel | copex tub protectie flexibil |
| Protectie cabluri | toate tipurile: cablurile electrice si cabluri pentru telecomunicatii |
| Diametru exterior | Ø25 mm |
| Diametru interior | Ø18.6 mm |
| Lungime rolă | 50 m |
| Rezistență la compresie | 750 N |
| Interval temperatură | - 25 - +60℃ |
| Rezistență la încovoiere | izolare electrică |
| Greutate netă | 2,1kg |
| Greutate brută | 2,1kg |
| Conținut etichetă |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.