Clemă de fixare cabluri și țevi - clemă tip fluture - pentru diametre până la 60 mm, montaj în perete - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: 2003916
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații copex Siflex IAS Kouvidis 2003916
| Cod | 2003916 |
|---|---|
| Cod EAN | 520560122873 |
| Descriere | Copex Tub Kouvidis |
| Gamă | Siflex IAS |
| Rezistență la compresie | 320 N |
| Rezistență la impact | 1J |
| Temperatură mediu ambiant | -25 → +60°C |
| Rezistenta la incovoiere | pliabil |
| Grad protectie IP | IP65 |
| Ignifug | DA |
| Tehnologie Antistatică | Protecție împotriva electricității statice |
| Greutate neta | 46 g/ml |
| Greutate bruta | 49 g/ml |
Dimensiuni
| Lungime | 100 metri /rola |
|---|---|
| Diametru exterior | Ø 16 mm |
| Diametru interior | Ø 11 mm |
Aplicabilitate
| Legendă: ● = Ideal ○ = Recomandat – = Nerecomandat |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.