Doză ramificație - Cutie conexiuni Ø16/20 - 62x62x32mm montaj aparent IP55 - Kouvidis 3013016
In stoc
Cod Produs: 4036016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Adaptor pentru montaj copex-uri la doze Kouvidis 4036016
| Cod | 4036016 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121661 |
| Descriere | Accesorii copex Kouvidis |
| Tip accesoriu | Adaptor pentru montaj copex-uri la cutie de joncțiune |
| Material | termoplastic |
| Temperatură mediu ambiant | -25 → +60°C |
| Ignifug | DA |
| Rezistent la UV | DA |
| Dimensiune (sumar) | 13x16x18.5x20 mm |
| Greutate neta | 20 g |
| Greutate bruta | 29 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.