Clemă de fixare cabluri și țevi - clemă tip fluture - pentru diametre până la 60 mm, montaj în perete - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: ECICTA20T
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Copex tub flexiibil Electrocanalli ECICTA20T
| Cod | ECICTA20T |
|---|---|
| Cod EAN | 3270390150679 |
| Lungime rolă | 100 m |
| Rezistență mecanică | 750 N |
| Temperatură mediu ambiant | - 5 → +90°C |
| ignifug | DA |
| Culoare | gri |
| Greutate neta | 6.9 kg |
| Greutate brută | 7 |
Dimensiuni
| Lungime | 100 m |
|---|---|
| Lățime | 24 mm |
| Înălțime | 55 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.