Sursă de alimentare cu montaj pe șină DIN - reglabilă 100-240VAC - DC24V 5A 120W - Phoenix Contact 1234302
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2904613
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2904613 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151023461 |
| Descriere | Sursă de alimentare pe șină DIN |
| Tensiune intrare AC | 100 - 240 V AC |
| Tensiune tipică a rețelei | 120V/230V AC |
| Curent de aprindere | 11A |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Timp tamponare rețea | 37 ms pentru 120 V AC 38 ms pentru 230 V AC |
| Consum curent | 6,3 A pentru 100 V AC 2,5 A pentru 240 V AC |
| Tensiune intrare DC | 110 - 250 V DC |
| Consum de curent | 5,6 A (110 V DC) 2,3 A (250 V DC) |
| Eficiență | 93,5% |
| Tensiune ieșire | 110 V DC |
| Curent nominal de ieșire | 4 A |
| Protecții | Rezistent la scurtcircuit, la gol |
| Putere ieșire | 440 - 660 W |
| Secțiune transversală | 0,2 - 2,5 mm ² - valabil pentru conductori flexibil , rigid AWG 24 - 14 |
| Semnalizare | DA, cu led |
| Număr faze | monofazic |
| material | plastic |
| Greutate netă | 1,27 kg |
| Greutate brută | 1,62 kg |
| Montaj | șină DIN |
| Note montaj | aliniabil: 0 mm pe orizontală, 30 mm pe verticală |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Lățime | 70 mm |
|---|---|
| Înălțime | 130 mm |
| Adâncime | 125 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.