Sursă de alimentare cu montaj pe șină DIN - reglabilă 100-240VAC - DC24V 5A 120W - Phoenix Contact 1234302
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2904623
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Sursa Alimentare Phoenix Contact 2904623 QUINT4 Trifazat 40A 24VDC Professional Premium
| Cod produs | 2904623 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626356105 |
| Producător | Phoenix Contact |
| Tip accesoriu | Sursa Alimentare |
| Tip alimentator | Pulsatoriu (Switched) |
| Montaj | Sina DIN |
| Intrare trifazata | 3x 400-500V AC -20% / +10% |
| Frecventa intrare | 50/60Hz ±10% |
| Curent inrush intrare | Typ. 1.5A |
| Curent inrush integral I2t | < 0.06 A²s |
| Buffer timp retea | Typ. 28 ms |
| Iesire: Tensiune nominala | 24VDC (22-29.5V Configurabil) |
| Iesire: Curent nominal | 40A |
| Iesire: Putere | 960W |
| Power Boost Dinamic | Pana la 60A |
| Protectii Integrate | OCP OPP OVP SCP OTP BOP |
| Eficienta | 95% |
| Temperatura Functionare | -25°C la +70°C |
| Carcasa Protectie | IP20 |
| Conectare Electrica | Terminale cu Surub |
| Dimensiuni Exterioare | 120x130x125 mm |
| NFC Interface | Configurare Moderna |
| Tehnologie SFB | Selective Fuse Breaking |
| Function Monitoring | Preventive |
| Timp Switch-On | < 1 s |
| MTBF (Mean Time Between Failures) | > 900000 h (25°C) |
| Standarde Certificari | EN 60068-2 EN 61000 |
| Greutate neta | 2.4 kg |
| Greutate bruta | 2.8 kg |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.