Sursă de alimentare cu montaj pe șină DIN - reglabilă 100-240VAC - DC24V 5A 120W - Phoenix Contact 1234302
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 2866747
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2866747 |
|---|---|
| Cod EAN | 4046356113779 |
| Descriere | clemă șir Phoenix Contact |
| Putere maxima | 300 V AC |
| Curent aprindere | 20 A |
| Frecventa AC | 45-65 Hz |
| Timp de reacție | 20 ms pentru 120 V AC 80 ms pentru 230 V AC |
| Consum nominal | 180 VAC |
| Eficiență | 88 % |
| Tensiune de ieșire | 24 VDC |
| Greutate net | 563 g |
| Greutate brută | 861 g |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.