Sursă de alimentare cu montaj pe șină DIN - reglabilă 100-240VAC - DC24V 5A 120W - Phoenix Contact 1234302
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: LDCVDIN-15-12
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | LDCVDIN-15-12 |
|---|---|
| Descriere | alimentator cu montaj pe șină DIN |
| Potrivit pentru utilizarea în exterior | NU |
| Funcție dimmer | nu e inclus |
| Potrivit pentru curent constant | DA |
| Potrivit pentru tensiune constantă | NU |
| Tensiune secundară | 10,8 - 13,8 V |
| Curent ieșire | 1250 mA |
| Putere ieșire | 15 W |
| Curent primar | 0,5 A |
| Curent maxim în înfășurarea secundară | 1,25 A |
| randament | 89 % |
| Grad protecție IP | IP20 |
| lungime | 17,5 mm |
|---|---|
| lățime | 90 mm |
| înălțime | 54,5 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.