Sursă de alimentare cu montaj pe șină DIN - reglabilă 100-240VAC - DC24V 5A 120W - Phoenix Contact 1234302
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2320393
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Modul Tampon Phoenix Contact 2320393 QUINT 24VDC 40A Professional Premium Fara Intretinere
| Cod produs | 2320393 |
|---|---|
| Cod EAN | 4046356554114 |
| Producător | Phoenix Contact |
| Tip accesoriu | Modul Tampon |
| Gama | Quint Power Gen1 |
| Montaj | Sina DIN Standard Profesional |
| Intrare: Tensiune nominala | 24VDC |
| Intrare: Range tensiune | 18VDC ... 30VDC |
| Iesire: Tensiune nominala | 24VDC (depinde intrare) |
| Iesire: Curent nominal | 40A - |
| Iesire: Putere maxima | Max. 960W |
| Numar Iesiri | 1 |
| Stocaj Energie | Capacitor Fara Intretinere |
| Buffer Timp | 0.2s (40A) / 8s (1A) |
| Pierderi Putere Nominala | 8W - Eficienta 99% |
| Protectii Integrate | OVP Reverse Polarity Protection |
| Curent Inrush Intrare | 0.1A (No-Load) / 0.7A (Charging) |
| Output Current Limit | 45A |
| SFB Current (Selective Fuse Breaking) | 120A (12ms) |
| Diode Integrata | Load Segregation |
| Preventive Output | Relay Contact DC OK |
| LED Status Indicator | POWER |
| Eficienta | > 99% (Mains Operation) |
| Temperatura Functionare | -5°C la +50°C |
| Protectii Surge | Transient Surge Protection Completa |
| Montaj Accesoriu | UTA 107 Universal DIN Rail Adapter |
| Standarde Certificari | EN 60068-2 |
| Greutate neta | 1.490 kg |
| Greutate bruta | 1.6 kg |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.