Jumper - șunt - 2 căi izolat roșu pentru cleme șir PT/UT/ST/QT - Phoenix Contact 3030161
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 3209552
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 3209552 |
|---|---|
| Cod EAN | 4046356329828 |
| Nivel | Clemă șir Phoenix Contact |
| Tip clemă șir | clemă șir cu capac |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Putere disipată | 0,77 W |
| Număr conexiuni | 3 |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 26 ... 12 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 26 ... 12 (convertit conform IEC) |
| Secțiunea transversală a conductorului flexibil (ferulă fără manșon din plastic) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Secțiune transversală flexibilă a conductorului (ferulă cu manșon din plastic) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| culoare | albastru |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 30 A |
| Voltaj nominal | 800 V |
| Lățime | 5,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 60.5 mm |
| Adâncime | 35,3 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Declarație conformitate (UE)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.