Jumper - șunt - 2 căi izolat roșu pentru cleme șir PT/UT/ST/QT - Phoenix Contact 3030161
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 1459420
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1459420 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151851293 |
| Descriere | Clemă șir trecere Phoenix Contact |
| Gamă clemă | PTTB 2,5 |
| Culoare | maro |
| Număr conexiuni | 4 |
| Număr etaje | 2 |
| Grad poluare | 3 |
| Tensiune nominală de supratensiune | 6 kV |
| Număr de conexiuni pe nivel | 2 |
| Secțiune transversală | 2,5 mm² |
| Secțiune transversală conductor | 0,14 - 2,5 mm² (valabil pentru conductor rigid și flexibil) AWG 26 -12 |
| Curent nominal | 22 A |
| Tensiune nominală | 500 V |
| Greutate netă | 10,02 g |
| Greutate brută | 11 g |
| Lățime | 5,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 68 mm |
| Adâncime | 45,8 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.