Cuie de ancorare in beton - 22 mm - cutie 200 bucăți (Fix Standard) - Forch - 8702 22
In stoc
Cod Produs: 10006673
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10006673 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596009540 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Culoare | negru |
| Tip cablu | Conductori subt ,iri s ,i lit ,e PVC, PTFE/Teflon, izolatții Kynar |
| Domeniu de aplicare | diametru exterior 0,12- 0,8 mm |
| Greutate netă | 45 g |
| Greutate brută | 60 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 112 mm |
|---|
Link-uri utile
Link producător
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.