Dezizolator cablu universal - Ø 8 - 13 mm - Cimco 12 0021
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 10062008
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10062008 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596089573 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Culoare | verde |
| Tip cablu | Cabluri rotunde uzuale și cabluri pentru spații umede |
| Domeniu de aplicare | diametru exterior 6 - 13 mm² |
| Utilizare suplimentară | opritor lungime integrat |
| Lamă interioară | integrată, nu poate fi înlocuită |
| Greutate netă | 48 g |
| Greutate brută | 60 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 137 mm |
|---|
Link-uri utile
Link producător
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.