Dezizolator multifuntional, nr.400, 0,5 - 6 mm² / Ø8 - 13mm , Weicon, 10001620
La comanda
Cod Produs: 10062016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații
| Cod | 10062016 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596089603 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Culoare | verde |
| Tip cablu | conductori lițați și solizi cu izolație din PVC, cabluri rotunde uzuale și cabluri pentru spații umede |
| Domeniu aplicare | între 0,5 → 16 mm², cabluri coaxiale Ø 4 → 8 mm, NYM Ø 4 → 13 mm |
| Lamă interioară | nu poate fi inlocuita |
| Material | poliamidă |
| Lamă interioară | ajustabilă și înlocuibilă |
| Greutate netă | 74 g |
| Greutate brută | 80 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Dimensiuni
| Lungime | 135 mm |
|---|
Link-uri utile
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.