Încuietoare cu chei pentru tablouri Golf - Hager VZ794N
La comanda
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
A fost înlocuit cu: Tablou electric ABS - siguranțe - 24M (2x12) aparent ușă transparentă Golf Hager VS212TD
Cod Produs: VS212PD
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VS212PD |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager Golf |
| Curent nominal (A) | 63 A |
| Tensiune nominală (V) | 400 V |
| Nivel | Cutii aparent IP40 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| Grad de protecție IP fără ușă | IP 30 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| No. of modules (total/per row) | 24 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | plastic, alb |
| Cutie (material, color) | plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 377 mm |
| Lățime | 282 mm |
| Adâncime | 99 mm |
| Nume specificație | Valoare |
|---|---|
| Tip suport | VZ704 |
| Număr barete PE+N | 2 |
| Număr șuruburi per baretă | 10 |
| Tip șuruburi | 4x16mmp, 6x10mmp |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Stoc epuizat
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.