Contrapanou metalic 480x343mm (FL408A) pentru tablourile Hager Orion+
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: VZ790N
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VZ790N |
|---|---|
| Cod EAN | 3250616655997 |
| Nivel | Accesorii tablouri Hager |
| Tip accesoriu | șuruburi |
| Gamă | Golf |
| Clasă de protecție | Clasă de protecție II |
| Număr unități | 12 |
| Greutate | 10 g |
| Lățime | 110 mm |
|---|---|
| Înălțime | 10 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Fișă tehnică (producător)
Link producător
Declarație de conformitate
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.