MAB1201S10
Bloc de distribuție - Distribuitor - 1P 200A 6 conexiuni 70mm² - Morek MAB1201S10
MAB1201S10
CantitatePret / BucataEconomisesti
*Include TVA
In stoc
schedule Expediere incepând cu urmatoarea zi lucratoare
Cod Produs: MAB1201S10
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
SKU MAB1201S10
EAN 4744397014443
Culoare Gri
Material de sârmă Al/Cu
Secțiune transversală min. (mm²) 2,5
Secțiune transversală max. (mm²) 70
Cablu de intrare min. (mm²) 1 x 10
Cablu de intrare max. (mm²) 1 x 70
Cablu de ieșire min. (mm²) 6 x 2,5
Cablu de ieșire max. (mm²) 6 x 16
Numărul de conexiuni 7
Curent nominal (A) 200 (Cu) / 160 (Al)
Tensiune nominală (V) 1000
Temperatura de serviciu (°C) 80
Material Aluminiu placat cu cositor, poliamidă PA66
Metoda de montare Sina DIN, surub
Lățimea articolului (mm) 32,4
Lungimea articolului (mm) 75,8
Înălțimea articolului (mm) 46
Greutatea articolului (g) 84
Şurub Hex 3/5
Cuplu de strângere (Nm) 3 Nm (2,5 - 16 mm²)6 Nm (25 - 35 mm²)10 Nm (50 - 70 mm²)
Evaluare IP IP20
Certificare EN 61238-1:2003; EN 60947-7-1:2011
cod CN8 85369001
Link producator: https://morek.eu/en/a/ojl200a-in-1xal-cu70-out-6xcu-16mm%C2%B2-distribution-block
Curent nominal
200 A
Numar Conexiuni
7
Tip clemă
bloc distribuție
Sectiune
70 mm²