Clește combinat - UNIFOX-C VDE - izolat 1000V, universal cu forță mare de transmisie - Phoenix Contact 1212202
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 1212840
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1212840 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055626045603 |
| Descriere | Clește combinat Phoenix Contact |
| Certificate | VDE 0682, partea 201 |
| Culoare | negru |
| Lungime | 165 mm |
| Greutate (neambalat) | 219 g |
| Greutate (ambalat) | 251 g |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.