Cuțit dezizolat cablu - Nr. 4 - 16 - Ø 4 - 16 mm, bicomponent - Weicon 50050216 (10006784)
Ultimele produse in stoc
Dezizolatorul Quadro multifuncțional este conceput pentru electricieni care au nevoie de un instrument versatil și fiabil pentru orice tip de cablu rotund uzual. Reunește toate operațiunile de dezizolare într-un singur corp compact și ergonomic.
Cod Produs: TMD10062006
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Electricon Quadro
| Cod produs | TMD10062006 |
|---|---|
| Tip cablu | Conductori flexibili și solizi cu izolație din PVC |
| Diametru cablu rotund | 8 - 13 mm |
| Domeniu dezizolare | 0,5 - 6,0 mm² |
| Funcții tăiere | Circulară și longitudinală |
| Material carcasă | Poliamidă ranforsată cu fibră de sticlă |
| Lama interioară | Fixă, nu poate fi înlocuită |
| Lama exterioară | Cârlig retractabil |
| Lungime | 125 mm |
| Greutate | 53 g |
Atenționări de siguranță
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.