Lame de rezervă - pentru Nr. 5 / Nr. 6 - set tăiere conductori 0.2 - 6 mm² - Weicon 51953020 (10000288)
La comanda
1
Cod Produs: 10006786
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10006786 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596000226 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Culoare | albastru |
| Tip cablu | cutter lateral integrat (pana la max 2 mmØ) |
| Domeniu de aplicare | conductori cu secțiune transversală 0.2 → 6 mm² |
| Utilizare suplimentară | cutter lateral integrat (max 2mm) |
| Greutate netă | 105 g |
| Greutate brută | 110 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 165 mm |
|---|
Link-uri utile
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.