Set lame rezervă - pentru Nr. 5 Pro - set cuțite tăiere de precizie - Weicon 51953020 (10062071)
La comanda
1
Cod Produs: 10062070
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10062070 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596089689 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Culoare | albastru |
| Tip cablu | conductori solizi și lițați izolate din PVC |
| Domeniu de aplicare | diametru exterior 0,2 - 16 mm² |
| Utilizare suplimentară | Cutter integrat lateral pentru max. 3 mm |
| Lamă interioară | poate fi înlocuită |
| Greutate netă | 141 g |
| Greutate brută | 160 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 160 mm |
|---|
Link-uri utile
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.