Țăruș împământare - electrod - 1,5 m, Ø 20 mm, înveliș cupru (250µm) - OBO Bettermann 5000500
In stoc
1
Cod Produs: D-ESP-20-FV
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | D-ESP-20-FV |
|---|---|
| Cod Dietzel Univolt | 063995 |
| Nivel | Varf pentru electrod Dietzel Univolt |
| Material | Oțel |
| Diametru conectare impamantare | 20 mm |
| Greutate netă | 39 g |
| Greutate brută | 40 g |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.