Țăruș împământare - electrod - 1,5 m, Ø 25 mm, oțel zincat termic (FT) - OBO Bettermann 5000769
La comanda
Cod Produs: 3041956
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 3041956 |
|---|---|
| Cod EAN | 4012195242956 |
| Nivel | Varf pentru electrod OBO Bettemann |
| Material | Oțel |
| Diametru conectare impamantare | 25 mm |
| Greutate netă | 65 g |
| Greutate brută | 67 g |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Fișă tehnică (producător)
Link producător
Declarație conformitate
Certificat REACH
Certificat RoHS
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.