Carotă M16 - HSS Bi-Metal (dinți Vario) - Ø 68 mm - Cimco - 20 7468
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 9253-22
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 9253-22 |
|---|---|
| Descriere | Doze aparataj pentru montaj în rigips Kaiser |
| Nivel | Doze aparataj |
| Formă doză | oval |
| Inel rotativ | NU |
| Format cuplat | DA |
| Numărul de inserții | 3 |
| Montare dispozitiv | șurub |
| Trecerea a carcasei prin deschidere deformată | NU |
| Trecerea carcasei prin membrana de etanșare | DA |
| Trecerea carcasei prin priza conductei | NU |
| Trecerea carcasei prin diafragmă în trepte | NU |
| Compatibilitate diametru conductor | 20/25 mm |
| Blocare pentru țeavă | NU |
| Introducere din spate | DA |
| Numărul de introduceri | 6 |
| Material | Plastic |
| Culoare | portocaliu |
| Atașament pentru capac | înșurubat |
| Etanș la aer | DA |
| Numărul de intrări conducte până la Ø 20 mm | 6 |
| Numărul de intrări conducte până la Ø 25 mm | 2 |
| Numărul de intrări cablu 3x 2.5 mm² sau 5x 1,5 mm² | 2 |
| Numărul de intrări cablu 3x 1,5 mm² | 2 |
Game O ECON 2/3/4 - doze aparataj pentru grupe... | Prin introducerea separatorului pot fi instalate diferite tipuri de tensiune. | Doza O-range ECON 2 într-o combinație cu 3 căi cu ECON (9280-22). |
Marcați centrul deschiderii în conformitate cu DIN 18015-3 și centrul celorlalte deschideri de instalare cu o distanță de 71 mm. | Efectuați deschideri de instalare de Ø 68 mm cu frecare cu freza. | Orificiile individuale de instalare trebuie acum conectate pentru introducerea cutiilor de joncțiune cu mai multe grupuri și teșite pentru frecare. | Pentru a asigura un loc perfect pentru cutie, respectați întotdeauna dimensiunile prezentate în diagramă. |
| Lungime | 204 mm |
|---|---|
| Lățime | 68 mm |
| Adâncime | 48 mm |
| Garanție pentru persoane fizice | 2 ani |
| Garanție pentru persoane juridice | 1 an |
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.