Capac doză cu arc - Ø 70 mm, alb - Dietzel Univolt BUDT30306
La comanda
Cod Produs: ASD 70
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | ASD 70 |
|---|---|
| Cod Dietzel Univolt | 20912 |
| Descriere | Doze aparataj Dietzel Univolt ASD 70 |
| Capac inclus | NU |
| Număr de introducere | 12 |
| Material | polipropilenă |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| Montaj | sub tenciuală, zidărie |
| Culolare | negru |
| Diametru | 75 mm |
| Adâncime | 45 mm |
Link producător
Date tehnice (producător)
Declarație conformitate
Certificat Standard VDE
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.
Se pot conecta dozele intre ele.
Contra:
Nu au gauri pentru șuruburi doar pe orizontala sau verticală în funcție de cum le așezi.
Ps:Kaiser ar fi un model de mai ok pentru ca are posibilitatea de a alege șuruburile sus jos stânga dreapta.