Carotă - M16 - HSS Bi-Metal (dinți Vario) - Ø 68 mm - Cimco - 20 7468
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: KPRL 68-70/LD_NA
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KPRL 68-70/LD_NA |
|---|---|
| Descriere | Doze aparataj Kopos |
| Capac inclus | NU |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Montaj | peste tencuială, polistiren |
| Culolare | gri |
| Rezistență la foc | DA, max 850 °C |
| conectare în serie | DA |
| grad protecție IP | IP 30 |
| Diametru | 68 mm |
| Adâncime | 70 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.