Țăruș împământare - electrod - 1,5 m, Ø 25 mm, oțel zincat termic (FT) - OBO Bettermann 5000769
La comanda
063900
Cod Produs: 063900
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | D-TES/KS25FV |
|---|---|
| Cod Dietzel Univolt | 063900 |
| Nivel | Clema de conectare pentru impamantare Dietzel Univolt |
| Material | Oțel |
| Diametru conectare impamantare | 25 mm |
| Diametru conectare conductor rotund | 10 mm |
| Greutate brută | 195 g |
| Greutate netă | 200 g |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Fișă tehnică (producător)
Link producător
Declarație REACH
Declarație RoHS
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.