Bară egalizare potențial - 1809 UP - 7 conexiuni 100A - interior (încastrat) - OBO Bettermann - 5015065
La comanda
Cod Produs: 2360101
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2360101 |
|---|---|
| Cod EAN | 4012195230595 |
| Nivel | Banda din plastic |
| Material | Petrolatum |
| Culoare | maro |
| Greutate netă | 1200 g |
| Greutate brută | 1200 g |
| Lungime | 10000 mm |
|---|---|
| Lățime | 100 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Fișă tehnică (producător)
Link producător
Declarație conformitate
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.