Busbar - Baretă alimentare - 3P+N trifazat tip pini 4M x 2 randuri stanga-vertical 10mm² 63A Hager KCF663L
Ultimele produse in stoc
KB263A
Cod Produs: KB263A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Număr de poli: | 2 P |
| Destinat pentru referințele compatibile: | Modular devices |
| Tensiune nominală de regim curent alternativ: | 230 / 400 V |
| Tensiune max. de exploatare: | 400 V |
| Rezistenţa la tensiunea nominală de impuls: | 4 kV |
| Curent nominal: | 63 A |
| Culoare: | gri |
| Lungime: | 210 mm |
| Înălțime: | 17,8 mm |
| Potrivit pentru dispozitive auxiliare: | nu |
| Diametrul conexiunii cu conductor rigid: | 10 mm² |
| Potrivit pentru produse cu bara neutru: | da |
| Tip de conexiune: | Şină cu pieptene cu conexiune cu ştifturi |
| Tip de conexiune: | Tehnică de înfiletare |
| Conform directivelor europene WEEE: | afectat |
| Izolat: | da |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.