Ghidaj metalic cablu 12M - Hager FZ12H
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: FW612F
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FW612F |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager Univers FW |
| Greutate | 18.2 kg |
| Nivel | Cutii aplicate IP30 |
| Curent nominal (A) | 125 |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| No. of modules (total/per row) | 72 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 6 |
| Ușa (material, color) | metal perofat, alb |
| Cutie (material, color) | metal, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 1142 mm |
| Lățime | 406 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 1070 mm |
| Lățime | 334 mm |
| Adâncime | 110 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.