Ială pentru tablou ECM si ECT, ETI, 001100203
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 001101081
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod |
001101081 |
|---|---|
| Descriere | ECT2X18PT |
| Greutate | 2.14kg |
| Nivel | Cutii de plastic aplicate IP40 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| No. of modules (total/per row) | 36 module, 18 pe rand |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | Plastic, transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Number of PE/N terminals (connections) | 15/15 |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Standard Construcție | IEC60670-24 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 361 mm |
| Lățime | 396 mm |
| Adâncime | 112 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
Stoc epuizat
In stoc
Stoc epuizat
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.