Modul RJ45 10Gbps Cat.6E TOOLLESS Line - Schrack HSEMRJ6GWS
La comanda
Cod Produs: TED002426
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | TED002426 |
|---|---|
| Descriere | Cablu de rețea TED Electric |
| Categorie | Cat. 6 |
| Tip ecranare | S/FTP |
| Culoare | gri |
| IEEE Compliance | PoE: IEEE 802.3bt Type 1, Type 2, Type 3, Type 4 |
| Conductor | 4x2x0.51 mm 24 AWG |
| Izolatie | 0.9 mm polietilena de densitate |
| Diametru peste izolatie | 1 mm |
| Diametru exterior nominal | 6 mm |
| Rezistenta electrica | 89 Ω/km |
| Rezistenta la rupere | 20,2 MPa |
| Raza minima de indoire | 40 mm |
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.