Clește de sertizare pentru conectori MC4 (2.5-6 mm²) profesional - Haupa 211659
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: CC22
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Cleşte Tracon Electric CC22
| Cod producător | CC22 |
|---|---|
| Cod EAN | 5997374119320 |
| Producător | Tracon Electric |
| Tip unealtă | Cleşte pentru tăiat cabluri electrice |
| Utilizare | Tăiere cabluri Cu (cupru) și Al (aluminiu) |
| Secțiune maximă cablu | 16 mm² |
| Diametru maxim cablu | 5,5 mm |
| Lungime totală | 150 mm |
| Greutate netă | 190 g |
| Tip cabluri | Monofilare și multifilare (liţate) |
| Greutate brută | 210 g |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.