Bară conexiuni - Bornieră QuickConnect - 26 puncte terminale - nul/albastru-alb Hager KN26N
In stoc
Cod Produs: UZ00K2
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | UZ00K2 |
|---|---|
| Descriere | Adaptor pentru terminale QuickConnect |
| Nivel | Accesorii tablouri Hager |
| Greutate | 35 g |
| Material | Policarbonat |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înățlime | 50 mm |
| Lățime | 80 mm |
| Adâncime | 90 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.