Adaptor - Suport bara conexiuni QuickConnect tip KN universal lățime 105mm - Hager KN00A
In stoc
Cod Produs: KN26P
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KN26P |
|---|---|
| Cod EAN | 3250613849368 |
| Descriere | Bara QuickConnect Hager |
| Tensiune nominala | 230 VAC |
| Curent nominal | 63 A |
| Tip terminal | combinat (auto strângere + șurub) |
| Cuplu de strângere | 2,5 Nm (pentru 25 mm² - 3 Nm) |
| Terminal cu autoblocare | 1,5 - 4 mm² |
| Terminal cu șurub | 1,5 - 25 mm² |
| Greutate net | 107 g |
| Greutate brut | 143 g |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 33 mm |
| Lățime | 105 mm |
| Adâncime | 34 mm |
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.