Clește pentru cablu - DUOCUT - tăiere în două trepte, lungime 160 mm - Cimco 12 0112
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: CC22
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Cleşte Tracon Electric CC22
| Cod producător | CC22 |
|---|---|
| Cod EAN | 5997374119320 |
| Producător | Tracon Electric |
| Tip unealtă | Cleşte pentru tăiat cabluri electrice |
| Utilizare | Tăiere cabluri Cu (cupru) și Al (aluminiu) |
| Secțiune maximă cablu | 16 mm² |
| Diametru maxim cablu | 5,5 mm |
| Lungime totală | 150 mm |
| Greutate netă | 190 g |
| Tip cabluri | Monofilare și multifilare (liţate) |
| Greutate brută | 210 g |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.