Doză aparataj dublă - sub tencuială, 2xØ60 mm, UG 66-DV - OBO Bettermann 2003720
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: KPL 64-50/2LD_NA
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KPL 64-50/2LD_NA |
|---|---|
| Descriere | Doze aparataj Kopos |
| Capac inclus | NU |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Montaj | sub tencuială, gips-carton |
| Culolare | galben |
| Rezistență la foc | DA, max 850 °C |
| grad de protecție IP | IP 30 |
| Lățime | 138 mm |
| Înălțime | 68 mm |
| Adâncime | 50 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.