Priză de podea - R02, suport pentru 2 prize Schuko cu priză și capac - Hager BSR02D03
La comanda
Doza sub pardoseală OBO Bettermann 7427432 este o unitate de bază de mari dimensiuni, proiectată pentru a asigura suportul structural și spațiul necesar instalării sistemelor de acces la energie și date în pardoseli cu șapă.
Cod Produs: 7427432
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice OBO Bettermann 7427432
| Cod articol / Tip | 7427432 / GES9 BOX |
|---|---|
| Lungime x Lățime (Interior) | 246 x 246 mm |
| Dimensiuni exterioare | 247 x 252 x 75 mm |
| Adâncime instalare minimă | 70 mm |
| Interval de reglaj (nivelare) | 70 - 100 mm (+30 mm) |
| Material carcasă | Oțel (Steel) |
| Suprafață | Galvanizată în bandă (Strip galvanized / FS) |
| Intrări tub / pipeline | Ștanțări pre-marcate M25 pe 4 laturi |
| Destinație unitate | Service outlet GES9-2 |
| Greutate | 1.71 kg |
Aplicații recomandate
Componente incluse
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.