Doză sub pardoseală - Cutie de podea - 147x247, goală, fără capac, E04 - Hager BKSAE04
La comanda
Rama pentru capac de pardoseală Hager BDE04059005, din gama Tehalit, este un element de finisaj ultra-plan conceput pentru a asigura o tranziție estetică și sigură între pardoseală și unitatea de acces sub pardoseală.
Cod Produs: BDE04059005
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Hager BDE04059005
| Cod produs | BDE04059005 |
|---|---|
| Dimensiune sistem (E04) | 147 x 247 mm |
| Dimensiuni exterioare (L x l) | 261 x 161 mm |
| Adâncime de instalare | 50 mm |
| Decupaj finisaj pardoseală | 5 mm |
| Tip capac | Orb (Blind / fără orificiu cablu) |
| Material | Poliamidă (PA) |
| Culoare / RAL | Negru intens / RAL 9005 |
| Sarcina verticală (suprafață mică) | 1.5 kN |
| Tip întreținere | Uscată |
Aplicații recomandate
Componente incluse
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.