Clemă de echipotentializare - colier de legătură - 8 - 18 mm, oțel inoxidabil, pentru țevi mici - Schrack BG2020423
In stoc
Cod Produs: 5015065
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 5015065 |
|---|---|
| Cod EAN | 4012195378198 |
| Nivel | Bara de egalizare potential |
| Tip | bandă de pământ până 50x5mm |
| Numar pol | 1 |
| Impuls curent (rezistenta la curent de trasnet) | 100 kA |
| Secțiune transversală | 1,5 - 25mm² (conductor flexibil/lițat) |
| Interval temperatură | - 40 - + 85℃ |
| Greutate neta | 740 g |
| Greutate brută | 745 g |
| Lățime | 220 mm |
|---|---|
| Înălțime | 67 mm |
| Lungime | 250 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Link producător
Declarație conformitate
Certificat REACH
Certificat RoHS
Fișă tehnică
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.