Bară împământare - scurtă - 7 terminale 3P cu suport montaj - interior - Schrack - BS900205
In stoc
Cod Produs: 5015081
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 5015081 |
|---|---|
| Cod EAN | 4012195378310 |
| Nivel | Bara egalizare potential pentru uz exterior |
| Tip | bandă de pământ până la 30 x 3,5mm |
| Numar pol | 1 |
| Impuls curent (rezistenta la curent de trasnet) | 100 kA |
| Secțiune transversală | 1,5 - 25 mm² (conductor flexibil) 1,5 - 16 mm² (conductor litat) 1 conductor rotund Rd 8-10 |
| Interval temperatură | - 40 - + 85℃ |
| Greutate neta | 281 g |
| Greutate brută | 290 g |
| Lățime | 80 mm |
|---|---|
| Înălțime | 43 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Link producător
Declarație conformitate
Certificat REACH
Certificat RoHS
Fișă tehnică
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.