Clemă de echipotentializare - colier de legătură - 8 - 18 mm, oțel inoxidabil, pentru țevi mici - Schrack BG2020423
In stoc
5948833071987
Cod Produs: 5948833071987
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DZU-D-PASKLEIN |
|---|---|
| Cod EAN | 5948833071987 |
| Cod Dietzel Univolt | 063805 |
| Nivel | Bara egalizare potential |
| Tip | bandă de pământ până la 30x3,5mm |
| Numar pol | 1 |
| Impuls curent (rezistenta la curent de trasnet) | 100 kA |
| Secțiune transversală | 7x 1,5 - 25mm² (conductor flexibil/lițat) 1x 30 mm² (conductor flexbil/lițat) |
| Interval temperatură | - 40 - + 85℃ |
| Greutate neta | 229 g |
| Greutate brută | 230 g |
| Lățime | 51 mm |
|---|---|
| Înălțime | 42 mm |
| Lungime | 162 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.
, recomand .