Distanțier ventilație - pentru MCB, RCBO, RCCB, AFDD, Relee , Contactori - Hager LZ060
In stoc
Cod Produs: CFA690D
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Intrerupator Diferential RCCB Hager CFA690D Trifazat Fara MCB Selectiv Extreme Heavy Load Ridicat Absolute Complete Integrated Supreme Maximum Final
| Cod produs | CFA690D |
|---|---|
| Cod EAN | 3250611620839 |
| Producător | Hager |
| Numar poli | 4P |
| Curent nominal | 125A |
| Sensibilitate diferentiala | 300mA |
| Tip curent rezidual | A |
| Capacitate rupere | 10kA |
| Numar module | 4 |
| Montaj | Sina DIN |
| Pozitie nul | Dreapta |
| Alimentare | Sus sau Jos |
| Sectiune conductor flexible | 1-16mm² |
| Sectiune conductor rigid | 1-50mm² |
| Tip conexiune mecanica | Cu Surub |
| Tensiune nominala | 240-415V AC |
| Tensiune izolație | 500V AC |
| Frecventa | 50-60 Hz |
| Standard | EN 61008-1 |
| Greutate neta | 400 g |
| Greutate bruta | 440 g |
Garantie
| Garantie persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garantie persoane juridice | 1 an |
| Garantie producator | 5 ani |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.