Clemă fixare cabluri și copex - fixare in zidărie - pentru diametre până la 60 mm - Schrack GTDFCLIP
In stoc
STI1450
Cod Produs: STI1450
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | STI1450 |
|---|---|
| Descriere | Tub protectie cablu Stilo |
| Protectie cabluri | cabluri electrice |
| Diametru exterior | Ø40 mm |
| Diametru interior | Ø31 mm |
| Lungime rolă | 50 m |
| Rezistență la compresie | 450 N |
| Rezistență la încovoiere | pliabil |
| Caracteristici electrice | izolare electrică |
| Culoare | roșu |
| Rezistență UV | NU |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.