Clemă de derivație Cu-Cu 1P 7 conexiuni (1x16mm² + 2x16mm² + 4x6mm²) 80A IKB - Schrack IKB01016
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: IKBC1016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Clemă Derivație Schrack
| Cod produs | IKBC1016 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840989434 |
| Producător | Schrack Technik |
| Tip produs | Clemă de Derivație |
| Curent nominal | 80 A |
| Număr poli | 1P (Unipolar) |
| Cablu alimentare intrare | 1 x 16 mm² (max) |
| Derivații 16mm² | 2 derivații (1 intrare + 2 ieșiri = 3 deriv. total) |
| Derivații 6mm² | 4 derivații |
| Configurație totală derivații | 1p. 3 deriv. 16mm² + 1p. 4 deriv. 6mm² |
| Material de conexiune | Cupru (Cu) |
| Disipare termică | 0.10 W |
| Culoare | Gri |
| Lățime netă | 27.00 mm |
| Înălțime | 66.00 mm |
| Adâncime netă | 47.00 mm |
| Dimensiuni (L x Î x A) | 27 x 66 x 47 mm |
| Descriere de bază | Clemă derivație |
| Simbol CAD | X |
| Temperatura operare | -25°C la +70°C |
| Greutate neta | 60 g |
| Greutate bruta | 75 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | Conform Schrack Technik |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.