Clemă de derivație Cu-Al 1P 2 conexiuni (1x25mm² + 1x25mm²) izolată gri IKA - Schrack IKA26110
In stoc
1
Cod Produs: BS900004
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | BS900004 |
|---|---|
| Descriere | Cleme de nul Schrack |
| Disipare | 1.10 W |
| Curent nominal | 63 A |
| Numar poli | 1 |
| Etanș la aer | DA |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lățime | 17,8 mm |
| Adâncime | 66 mm |
| Lungime | 80 mm |
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.