Clemă de derivație Cu-Al 3P 6 conexiuni (3x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/3
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: IKA26283-A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | IKA26283-A |
|---|---|
| Descriere | Clemă derivație Cu-Al Schrack |
| Disipare | 2,10 W |
| Înălțime | 49 mm |
|---|---|
| Lungime | 73 mm |
| Lățime | 55 mm |
| Tensiune nominală | 1000 V (AC/DC) |
| Curent nominal | Aluminiu: 125 A Cupru: 125A, 202 A |
Link producător
Date tehnice (producător)
Declaratie de conformitate
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.