Clemă de derivație - Cu-Cu - 1P - 8 conexiuni (2x25mm² / 14x6mm²) - IK02 - 76A - albastru - Schrack - IK021078
In stoc
Cod Produs: IK021081
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice complete Schrack IK021081
| Cod produs | IK021081 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840521191 |
| Brand | Schrack Technik |
| Tip produs | Clemă de distribuție / Bloc de borne |
| Curent maxim | 80 A |
| Număr poli | 1 |
| Conexiuni intrare | 2 x 1,5-25 mm² (cu șurub) |
| Conexiuni ieșire | 14 x 0,5-6 mm² (push-in / conexiune rapidă) |
| Culoare | Alb |
| Montaj | Șină DIN / Placă de montaj (cu șuruburi) |
| Grad de protecție (IP) | IP20 |
| Material conexiune | Cupru |
| Greutate netă | 50 g (0,05 kg) |
| Greutate brută | aprox. 55 g |
| Dimensiuni (L x Î x A) | 58,4 x 53 x 23,5 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 12 luni |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 24 luni |
| Garanție producător | Conform specificațiilor Schrack |
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.